średnia ocen: 4.9
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Gałązka Oliwna - absolutnie wyjątkowe miejsce w centrum Kołobrzegu,oferuje wyszukane zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Każda pierwsza wizyta rozpoczyna się konsultacją,po której idealnie dobieramy zabieg aby ukierunkować działanie i stworzyć wyjątkową terapię. Zapraszamy po kojącą energię, która dedykujemy właśnie Tobie...

Ciesz się pięknem i relaksem. Instytut Zdrowia i Urody Gałązka Oliwna to pierwsze day spa w Kołobrzegu, w którym możesz dać się rozpieszczać za pomocą wyszukanych zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych oraz rytuałów wellness. Instytut położony jest przy ul. Mariackiej 12, w pobliżu Konkatedry Wniebowzięcia NMP. Nasi klienci mają możliwość zaparkowania samochodów na płatnym parkingu przy ulicy.

Nasza działalność opiera się na trzech filarach, którymi są fryzjerstwo, kosmetyka oraz masaże. W Gałązce Oliwnej można efektownie wystylizować włosy. Naszym Klientkom oferujemy strzyżenie, modelowanie, koloryzację, pasemka, trwałą i upięcia. Przygotowaliśmy dla Państwa także wiele specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, a wśród nich rytuały pielęgnacyjne, takie jak „Błogie chwile” czy „Cyto Care”, depilację, karboksyterapię, stylizację paznokci oraz radiofrekwencję. W naszym salonie można cieszyć się również dobroczynnym działaniem medycyny naturalnej, którą propagujemy przez różnorodne masaże (m.in. masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami czy masaż Lomi Lomi).

Wszystkim Klientom naszego instytutu służymy fachowym doradztwem. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, która pozwala nam wybrać najskuteczniejsza formę pielęgnacji. W Gałązce Oliwnej prowadzimy również sprzedaż pakietów upominkowych, będących sprawdzonym pomysłem na prywatny lub biznesowy prezent. Masz ochotę na chwilę przyjemności? Serdecznie zapraszamy.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Gałązka Oliwna

Mariacka 12
78-100 Kołobrzeg

GODZINY OTWARCIA

Pn
08:00 - 18:00
Wt
08:00 - 18:00
Śr
08:00 - 18:00
Czw
08:00 - 18:00
Pt
08:00 - 18:00
Sb
08:00 - 16:00
Nd ZAMKNIĘTE